028 - 33650959......................................................................................ارسال رایگان سفارشات بالای 50 هزار تومان
logo
0
سبد خرید

کاربر گرامی خوش آمدید!

ثبت نام
» منوی فوتر2 » درباره ما

درباره ما

 

 

با گسترش فضای شهرنشینی، ساعت زیاد کار و ترافیک شهری فرصت اندکی باقی می ماند که آن هم صرف رفت و آمد برای خرید مواد مورد نیاز خانه می شود. به همین منظور به پیش بینی مکانیزمی بر آمدیم که  شهروندان در کوتاه ترین زمان، مواد غذایی خود را سفارش داده  و در سریعترین و کم هزینه ترین راه آن را دریافت کنند.  

مجموعه سوپر مارکت اینترنتی سیب، سفارشات مواد غذایی را درب منزل به شما تحویل می دهد. محصولات در فروشگاه دارای تنوع بسیاری از نوشیدنی، پروتئینی، خشکبار تا لوازم آشپزخانه می باشد. تمامی تلاش خود را صرف کرده ایم تا محصولاتی با بهترین برند ها و بالاترین کیفیت را ارائه دهیم. ارائه خدمات از ساعت 8 صبح تا 8 شب از شنبه تا پنج شنبه می باشد. سفارشاتی که بعد از 8 شب ثبت شود در صبح روز بعد ارسال می گردد. 

در گام اول شروع فعالیت در قزوین، ارسال خرید ها به مناطق:  پونک، ملاصدرا، خیابان دانشگاه،نوروزیان ،جانبازان، بلوار سعادت، شهرک ولایت، کوی قضات، کوثر، مینودر،فلسطین شرقی، بلوار شمالی و خیام شمالی امکان پذیر خواهد بود. 

 از شنیدن صدای شما خوشحال می شویم. هرگونه سوال، پیشنهاد، انتقاد خود را از طریق پست الکترونیکی sibsupermarket@yahoo.com ، یا تماس با شماره 02833650959 با ما در میان بگذارید. اعتقاد راسخ ما  ایجاد تجربه ی لذت بخش خرید و رضایتمندی شما است.
مدیریت سوپرمارکت اینترنتی سیب 

قزوین-پونک- خیابان مصیب مرادی-کوچه شاهد سوم-
سوپرمارکت اینترنتی سیب